новинки асортименту Новинки асортименту
delivery voda ternopil
нерухомість тернополя
Нерухомість Тернополя
проглянути відсутній товар


" Кіндер Сервіс " - ми заощадимо Ваш час та Ваші гроші !

 

Файний сервіс - Kinder Service!

Шановні батьки!

Із народженням малят Ви переживаєте багато щасливих моментів. Діти стають центром уваги та потребують максимум Вашої любові та турботи. Благополуччя та здоров`я немовлят, особливо у перші роки життя, залежить насамперед від правильного харчування та предметів догляду.

Відтепер не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошук необхідної Вам та Вашому маляті продукції!

Скористайтесь послугам нашої компанії «KinderService» ! Використайте час, який раніше витрачали на виснажливі походи по ринках, магазинах чи аптеках,  на приємну прогулянку із своїм малюком у парку чи узбережжям нашого чудового Тернопільського ставу. Будьте певні, свіже повітря та сонячне проміння принесуть Вам та Вашому малюку незрівнянно більше користі, аніж загазовані багатолюдні ринки чи задушливі черги в магазинах, де неможливо зробити правильний вибір необхідних товарів.

Саме із цих міркувань компанія «KinderService» пропонує Вам зручно та швидко придбати потрібну продукцію із безкоштовною доставкою до порогу Вашого дому у зручний час. 

Вашій увазі:

- широкий асортимент якісної антибактеріальної, гіпоалергенної продукції по догляду за дітьми (починаючи із перших днів життя), створеної на основі натуральних екстрактів лікарських рослин в лабораторіях найкращих вітчизняних та іноземних виробників. Продукції, так необхідної щодня для захисту та догляду за Вашими дітками;

- свіже та якісне дитяче харчування на будь-який смак та вік за найкращими цінами Тернополя;

- засоби особистої гігієни для всієї родини;

- засоби догляду за домівкою, побутова хімія та домашні дрібнички

 

Приємних Вам покупок!
E-mail
Пароль

реєстрація
нагадати пароль?