новинки асортименту Новинки асортименту
delivery voda ternopil
нерухомість тернополя
Нерухомість Тернополя
проглянути відсутній товар
akcii NAN    NAN - 2 / гіпоалергенний / із 6-ти місяців, (400г) / Nestle   

Товар відсутній на складі
NAN - 2 / гіпоалергенний  / із 6-ти місяців, (400г) / Nestle фото
222 грн 
Товар відсутній на складі
переглянути замовлення

Дітям від 6 місяців

Чи знаєте Ви, що білок визначає здоров'я Вашої дитини на все життя? Науково доведено, що білок - один з найважливіших нутрієнтів для росту і розвитку Вашої дитини, включаючи формування мозку, мищечной тканини та інших органів. Якість і кількість білка, який дитина отримує з їжею, допоможе закласти міцну основу його здоров'я зараз і в майбутньому. Правильно підібраний білок в суміші може знизити ризик розвитку алергії на білки коров'ячого молока, допомогти становленню імунітету і розвитку травної системи, а також здоровому набору маси тіла. Ось чому білки називають «цеглинками життя» і лише за допомогою білка найвищої якості можна закласти міцну основу для розвитку Вашої дитини. NAN®Гіпоаллергенний 2 OPTIPRO® HA - гіпоалергенна суміш, призначена для вигодовування дітей з 6-ти місяців в якості молочної складової раціону дитини поряд з продуктами прикорму. Не може служити замінником грудного молока протягом перших 6-ти місяців життя. Забезпечує Вашої дитини всіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного та розумового розвитку. Суміш NAN®Гіпоаллергенний 2 OPTIPRO® HA спеціально призначена для переходу зі суміші NAN®Гіпоаллергенний 1 OPTIPRO® HA. Однак її не слід використовувати без консультації лікаря, якщо Ваш малюк вже має алергію на білки коров'ячого молока. Введення інший суміші, а також коров'ячого молока, повинно застосовуватися під наглядом медичного працівника.

OPTIPRO® HA - це оптимізований, частково гідролізований білковий комплекс, отриманий за спеціальною технологією. Він має значно знижену алергенність і, як результат, зменшує ризик розвитку алергії. Живі біфідобактерії BL допомагають тренувати і розвивати імунну систему Вашого малюка. DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, присутні в грудному молоці, відіграють важливу роль у становленні імунної системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Грудне вигодовування має тривати якомога довше. Перед тим як прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, зверніться за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства РФ. Суміш NAN® Гіпоалергенний 2 призначена для годування здорових дітей з 6 місяців у випадках, коли грудне вигодовування неможливо і не може служити замінником жіночого молока протягом перших 6-ти місяців життя. Продукт виготовлений з сировини, виробленого спеціально відібраними постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників та ароматизаторів.

Склад:

частково гідролізований білок молочної сироватки, мальтодекстрин, рослинні олії (соняшникова олія, кокосове масло, низькоерукових рапсове масло, пальмовий олеїн, рослинне масло з Mortierella alpina), суміш вітамінів і мікроелементів, риб'ячий жир, L-фенілаланін, L-гістидин, культура біфідобактерій ( не менше 106 КУО / г), культура лактобактерій (не менше 106 КУО / г), L-карнітин, нуклеотиди, біотин.

До і після розтину зберігати при температурі не вище 25 ? і відносній вологості повітря не більше 75%. Вміст банки повинно бути використано протягом 3-х тижнів після розтину, не рекомендується зберігати в холодильнику. Термін придатності: 2 роки. Дата виготовлення (MAN), придатний до (EXP) та номер партії вказані на дні банки.

Суміш слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням. Точно дотримуйтесь інструкції по приготуванню. Залишилася після годування розведена суміш не підлягає зберіганню і подальшому використанню. Під час годування необхідно підтримувати дитину, щоб він не поперхнувся. Коли дитина підросте, переходьте на годування з чашки. Використання накопичений води і непрокіпяченних пляшечок, а також неправильне зберігання, транспортування, приготування і годування можуть призвести до несприятливих наслідків для здоров'я дитини.

Для збереження кількості живих бактерій, закип'ятила воду слід остудити приблизно до температури тіла (37 ?) і потім додати сухий порошок. Для приготування суміші необхідно використовувати прикладену мірну ложку, заповнену без гірки. Розведення неправильної кількості порошку - більшого чи меншого в порівнянні з кількістю, зазначеною в таблиці - може призвести до зневоднення організму дитини або порушення його харчування. Зазначені пропорції не можна змінювати без ради медичного працівника. У цьому віці часто рекомендують поступово вводити в раціон дитини каші, овочі, фрукти, м'ясо і рибу. Зважаючи індивідуальних відмінностей в потребах дітей зверніться за порадою до медичного працівника. Якщо вашим лікарем рекомендовано більш раннє введення нових продуктів, зменшите кількість суміші відповідно до рекомендацій.

Виробник НімеччинаКлючові слова:  нан гіпоалергенний №2 E-mail
Пароль

реєстрація
нагадати пароль?