новинки асортименту Новинки асортименту
delivery voda ternopil
нерухомість тернополя
Нерухомість Тернополя
проглянути відсутній товар
Huggies Elite Soft    Підгузки одноразові Huggies Elite Soft №2 / 4-7кг. (уп.66шт.)    000005539

Підгузки одноразові Huggies Elite Soft №2 / 4-7кг. (уп.66шт.) фото
290 грн 
придбати

Товар в наявності
переглянути замовлення

Підгузники Huggies Elite Soft (Еліт Софт) для новонароджених малюків преміум класу, а це значить, що все в цих підгузках відповідає високій якості від моделювання до використовуваних матеріалів.

- Huggies Elite Soft забезпечують зручність і комфорт малюкові в денний і нічний час доби, завдяки своїй надзвичайної м'якості, так як використовується натуральна 100% бавовна.
- Спеціальне тиснення Текстор робить бавовняний шар підгузника у вигляді безлічі маленьких подушечок, як стьобана ковдрочка, що забезпечує не тільки надзвичайну м'якість, але і "повітряне провітрювання" усередині підгузника. Шкіра малюка дихає, що виключає появу попрілості і алергію.
- М'який шар підгузника "SoftAbsorb" забезпечує швидку вбираність вологи, а також рідкого стільця. А завдяки об’ємній структурі шару SoftAbsorb, залишки рідкого стільця, що не вбралися у всередину підгузника, осідають під подушечками і не стикаються з тілом малюка, що зберігає сухість і здоров'я шкіри немовляти.
- Пасок на спинці досить еластичний і м'який, щоб утримувати підгузник, але не доставляти незручності малюкові.
- Під м'яким пояском знаходиться кишенька, яка запобігає протіканню на спинці.
- Підгузки Хаггіс Еліт Софт мають виріз під пупок, дуже важливо для гігієни новонароджених немовлят.
- Поліпшені застібки із закругленими кутами легко і швидко закріплюються і забезпечують надійність кріплення підгузника.
- На передній частині смужка індикатора, змінюючи свій колір, показуватиме ступінь заповнення. І коли вся смужка поміняє колір, необхідно поміняти підгузник.
- Прикраса на підгузниках Huggies Elite Soft залишається незмінним стилю Huggies і це забавний Вінні пух.
Виробник Чехія.Ключові слова:  хагіс  подгузники одноразові  хагис  підгузки хагіс еліт софт  підгузники хагіс  подгузники детские  дитячі підгузники  підгузники еліт софт  подгузники одноразовые E-mail
Пароль

реєстрація
нагадати пароль?