новинки асортименту Новинки асортименту
delivery voda ternopil
нерухомість тернополя
Нерухомість Тернополя
проглянути відсутній товар
новинка Lindo    Силіконовий носик для пляшок із широким горлом (1шт) /Lindo    000003102

Силіконовий носик для пляшок із широким горлом (1шт) /Lindo фото
20 грн 
придбати

Товар в наявності
переглянути замовлення

Силіконовий-носик
Матеріал: медичний силікон. Призначений для дітей віком від 6 міс. Завдяки носику, пляшку для годування можна буде використовувати як поїлку. Підходить для всіх пляшок із широким горлом т/м “Lindo”.
Відповідає вимогам Американської Комісії з Питань Безпеки Товарів для Споживачів та Стандартам Європейського Союзу (EN14350). Не містить Бісфенолу А (Bisphenol-A, BPA) та Фталатів (Phtalates) !
Товар має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та рекомендовано до застосування.
Інструкція з використання:
Перед застосуванням простерилізувати у спеціальному розчині для стерилізації дитячих пляшок чи шляхом парової стерилізації або кип’ятіння впродовж хвилини. Соску потрібно завжди мити перед та після використання у теплій воді з додаванням нейтральних миючих засобів (дитячого мила та ін.), потім необхідно ретельно ополоснути чистою водою. Зберігайте соски у сухому контейнері, не залишайте на сонці або біля джерела тепла.
Попередження: Оглядайте соску кожного разу перед та після використання і замініть її у разі зношення, пошкодження або прокушування. Ніколи не використовуйте годувальну соску в якості пустушки, або для того, щоб заспокоїти дитину. Тривале та постійне смоктання рідини може призвести до псування зубів. Завжди перевіряйте температуру їжі перед годуванням. Не змочуйте соску у солодких рідинах, це може призвести до псування зубів, навіть якщо вони ще не з’явилися . Використовуйте лише під наглядом дорослих. Зберігайте упаковку, для консультацій у майбутньому.Ключові слова: E-mail
Пароль

реєстрація
нагадати пароль?