новинки асортименту Новинки асортименту
delivery voda ternopil
нерухомість тернополя
Нерухомість Тернополя
проглянути відсутній товар
новинка ЕКО-ПУПС (Classic)    Наматрацник- пелюшка 2в1 Premium 60х80 см    000004201

Наматрацник- пелюшка 2в1 Premium  60х80 см фото
230 грн 
придбати

Товар в наявності
переглянути замовлення

Вологонепроникна пелюшка-наматрацник "2в1" Еко Пупс Premium 60х80

Турботливі батьки завжди намагаються забезпечити своєму малюкові найкращий догляд, щоб він ріс міцним і здоровим. Тому на першому плані стоять гігієна, чистота ліжку, захист шкіри дитини від будь-яких видів подразнень. Універсальним засобом, що допомагає в цьому питанні, є пелюшки. І серед різноманітного вибору компанія Еко Пупс пропонує один з кращих варіантів - пелюшку-наматрацник "2в1" Premium 60? 80.

Стануть в нагоді на всі випадки

Відмітною якістю виробу є універсальність:

• Його можна використовувати вдома: в якості підстилки, наматрасника, рушники, тканини для обтирання особи, якщо дитина сригнет.

• Воно стане в нагоді при поході в поліклініку: щоб роздягнути малюка для огляду або переодягнути в разі потреби.

• Без нього не обійтися при поїздках в автомобілі або похід в гості, адже пелюшка займає зовсім мало місця в кишені коляски або дамської сумочки.

характеристики виробу

Пелюшка-наматрацник Premium пошита їх сучасного іспанського матеріалу Tencel®. Основою, на якій розташована шкіра малюка, служить ніжна тканина з волокнами евкаліпта. Вона забезпечує антибактеріальний, антигрибковий ефект і благотворно впливають на шкіру немовляти. Нижній шар пелюшки виготовлений з водонепроникної мембрани, яка перешкоджає протіканню дитячих випорожнень на ліжко, коляску або сидіння автомобіля.

Матеріал захищає шкіру малюка від грибків, бактерій і пилових кліщів. Тому ви можете спокійно переодягати свою дитину в будь-яких умовах, не турбуючись про його здоров'я.

Пелюшка-наматрацник підходить для матраців, розрахованих як для грудних дітей, так і хлопців дошкільного віку. Щоб вона добре трималася, по краях вшиті дві еластичних гумки.

Якість пелюшки-наматрасника Еко Пупс

Високоякісна тканина, виготовлена ??за новими технологіями, витримує більше 200 прань, не мнеться, не деформується, не вигорає. Безпека використання вироби для малюків підтверджена міжнародним сертифікатом Oeko-Tex® Standard 100.

Щоб пелюшка служила довго - поки дитина не виросте, необхідно берегти її від високих температур, впливу розчинників і миючих речовин з вмістом хлору.Ключові слова: E-mail
Пароль

реєстрація
нагадати пароль?